Aydoğan Reklam

Adana merkezli tüm Türkiye ve hatta dünyanın belirli ülkelerinde yapılan işlerle adından sıkça söz ettiren AYDOĞAN REKLAM 1980 yılından bu yana mevcut durumda 2500 m2 kapalı toplam 3000 m2 lik bir alanda tüm teknolojik olanakları kullanarak profesyonel kimliği, mesleğinde uzmanlığı ve tecrübesiyle siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş deneyimli kadrosu ile açık hava reklamcılığın bütün öğelerini ürün portföyüne katmış olmanın gururunu taşımaktadır.
Hızla globalleşen ve rekabetin yoğun olduğu piyasalarda açık hava reklamcılığının yarattığı olumlu fark ,yadsınamaz bir gerçektir. Şirketimiz yarattığı bu fark ile birlikte pazarda sağlam ve güvenilir olmayı da ilke edinmiştir. Ayrıca Dünyayı ve gelişen teknolojiyi de yakından takip eden şirketimiz her zaman yenilikçi profilini ve güncellenen yüzünü de korumaktadır .
Misyon
Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek; teknolojik altyapı, insan ve çevreye verdiği önem ile müşterilerinin mevcut ve gelecekte ki beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek.
Vizyon
Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda daima en iyinin peşinde olup , sürekli gelişim ve inovatif düşünce yapısına sadık kalarak sektörde fark yaratan uluslararası bir firma olmak.
Hizmetlerimiz

Tasarım

Bünyemizdeki sürekli gelişen ve paydaşlarına değer katan tasarım ekibi ile müşterilerimizin iç ve dış mekanlarda hayal edebileceği her türlü ürünü özenle tasarlamakta. Aydoğan Reklam tasarım ekibi, müşterilerinin ihtiyacını iyi analiz edip, en doğru çözümü, en özel tasarımla birleştirmektedir.

Keşif ve Projelendirme

Deneyimli keşif ekiplerimizle çalıştığımız markanın hem yurtiçi hem yurtdışında en ücra köşeye kadar bütün bayiliklerinin ölçülerini almakta ve detaylı keşif çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Her bayiliğe özel projelendirmeleriyle iş ortaklarımızın kurumsal kimliğinin her yerde aynı standart ve titizlikle uygulanmasını sağlayan güçlü teknik kadrosu, kurumsal kimliğinizin teminatı olmayı hedeflemektedir.

Proje Yönetimi

Üretimde yakaladığımız yüksek kalite standardının ardındaki temel güç tecrübe, stratejik ve yaratıcı düşünme ve güçlü proje yönetiminin bir arada olması. Proje yönetim ekibimiz ile hedeflerimize ulaşmak için her an motive bir şekilde çalışmaktayız.

Üretim

Tecrübeli personelimiz ile, en güncel metodları ve teknolojiyi bununla birlikte kontrol mekanizmalarını da kullanarak, iş ortaklarımız için en iyiyi üretmekteyiz. Metalden ahşaba, boyadan dijital baskıya tüm prosesleri tek merkezden çözerek en hızlı şekilde sonuca ulaşıyoruz.

Sevkiyat ve Montaj

Türkiye’nin her yerine ve dünyanın birçok bölgesine en hızlı ve en doğru hizmetimizi tam zamanında ulaştırmak en büyük hedefimiz. Bölgesel ihtiyaçlara en hızlı şekilde çözüm üreten, tamamı merkezimizde eğitimlerini tamamlayan yerel iş ortaklarından oluşan ekibi sayesinde bu anlayışımızdan hiç ödün vermeden ilerlemekteyiz.

Servis ve Bakım

Üretimini ve montajını yaptığımız tüm ürünler için garanti veren yapımız ile müşterilerimizin her zaman yanındayız. Ürün ve hizmet anlamında sağladığımız yüksek kaliteyi satış sonrasında da sürdürebilmek ana hedeflerimizin başında geliyor.

Referanslarımız